ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (03.07): niehandlowa

English

CZAS NA MIŁOŚĆ 

Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, które jest znakomitym momentem na sprawienie radości, zarówno drugiej połówce, jak i sobie, urokliwymi prezentami. W związku z tym podpowiadamy, jakie podarunki wybrać z okazji Walentynek, aby chwycić za serce obdarowaną osobę. W Atrium Molo masz wybór najmodniejszych i stylowych propozycji na prezenty. Znajdziesz tutaj także wyjątkowe okazje. Zainspiruj się z Atrium Molo i daj wyraz swojej miłości! 

DLA UKOCHANEJ

To kobieta, na którą zawsze możesz liczyć. Wybranka na całe życie zasługuje na wszystko, co najlepsze. Walentynki to doskonała okazja na pokazanie jej, że jest dla Ciebie całym światem. Wytworna bielizna ozdobiona szlachetną koronką, kuszące zmysły perfumy czy biżuteria pasująca do jej charakteru to znakomite pomysły na prezenty, którymi sprawisz jej ogromną radość. 

DLA UKOCHANEGO

Jak miło zaskoczyć partnera w święto zakochanych? Współczesny mężczyzna ceni zarazem wysoką jakość, jak i nienaganny styl. Z tego względu minimalistyczna biżuteria z nutą nonszalancji, męski zapach nadający wizerunkowi unikatowości, a także wytworny zegarek będą trafionymi prezentami. Podaruj lubemu porządną dawkę radości prosto z serca. 

DLA WAS

Zainspiruj się fantastycznymi pomysłami na podarunki dla papużek nierozłączek. Jeśli Ty i Twoja druga połówka należycie do tych, którzy nie mogą bez siebie żyć, sprawcie sobie prezenty do pary. 

DLA SIEBIE

Nic tak nie cieszy, jak uśmiech na twarzy ukochanej. Dlatego warto dobrze wykorzystać dzień świętego Walentego i przygotować dla niej wyjątkową niespodziankę. Biżuteria lśniąca magicznym blaskiem, zapach o urokliwej woni i zmysłowa bielizna podkreślająca kobiecy powab to upominki, które zapadną w pamięci na długo.