Galeria:
pon - sob: 9:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Media Markt:
pon - sob: 09:00 - 21:00; nie: 10:00 - 20:00
Carrefour:
pon - sob: 8:00 - 22.00; nie: 9:00 - 21:00
Aktualności

Zadbaj o serce z Atrium Molo!

Zadbaj o serce z Atrium Molo!

Serce, symbol miłości i najważniejszy narząd ludzkiego ciała, będzie tematem kolejnego wydarzenia organizowanego w Atrium Molo. W trakcie ogólnopolskiej akcji  wspierającej profilaktykę chorób serca „Zadbaj o swoje serce”, będzie można skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych, konsultacji dietetycznych i lekarskich oraz przekonać się, że wysiłek fizyczny sprzyjający zdrowiu nie musi być trudny i nieprzyjemny.

Gospodarzem szczecińskiej edycji imprezy już po raz trzeci będzie centrum handlowe Atrium Molo. Event „Zadbaj o swoje serce” odbędzie się w niedzielę, 18 września, w godzinach 10.00 – 18.00. W trakcie trwania wydarzenia będzie można skorzystać z bezpłatnych badań przesiewowych: wykonać EKG oraz analizę składu ciała, sprawdzić poziom glukozy, cholesterolu czy zmierzyć ciśnienie tętnicze. Klienci będą mogli ponadto skorzystać z darmowych konsultacji z dietetykami czy trenerami personalnymi.

Współorganizatorem akcji „Zadbaj o swoje serce” jest firma Telemedycyna Polska. Wydarzenie odbywa się co roku w centrach handlowych w całej Polsce. Koncepcja
oraz realizacja projektu została wyróżniona w VII edycji prestiżowego Plebiscytu Liderów Ochrony Zdrowia. Event otrzymał także pierwszą nagrodę w plebiscycie Know Health w kategorii „Najlepsze działania CSR w dziedzinie promocji i profilaktyki zdrowia”.

Korzystanie zarówno z badań, jak i konsultacji oraz porad, a także udział w zajęciach w strefie ruchu są bezpłatne.

Data dodania: 2 września 2016