pt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (17.01):niehandlowa en

Atrium Molo pakuje prezenty na Święta!

Data dodania: 21 grudnia 2020

W okresie przedświątecznym poszukiwanie ciekawych prezentów pod choinkę często zajmuje sporo czasu i energii. Dla wielu z nas dużym wyzwaniem okazuje się także ich ładne zapakowanie. Tuż przed świętami pomocą służy Atrium Molo! W szczecińskim centrum klienci znajdą mnóstwo wspaniałych pomysłów na gwiazdkowe upominki, które będą mogli na miejscu zapakować. Specjalna strefa pakowania prezentów dostępna jest do 22 grudnia.

 

Zakup upominków dla bliskich nam osób bywa ogromnym wyzwaniem, również ich piękne, oryginalne zapakowanie może stanowić nie lada trudność, aby cieszyły oko obdarowywanych jeszcze przed otwarciem. W realizacji tego zadania wyręczy kupujących Atrium Molo, które zaprasza do strefy pakowania prezentów. Skorzystać z niej mogą klienci, którzy do 22 grudnia zakupią w centrum handlowym upominki świąteczne za minimum 50 zł (z wyłączeniem zakupów w Carrefour), a następnie zgłoszą się do punku obsługi akcji promocyjnej w godzinach 12.00-19.00, okazując paragon zakupu.

 

Ponadto, w trakcie przedświątecznych wizyt w Atrium Molo, klienci mogą otrzymać upominek w postaci stylowego balsamu do ust zapisując się do newslettera centrum handlowego.

 

– Prezenty są nieodłącznym elementem świąt Bożego Narodzenia. Nawet najmniejszy drobiazg lub upominek, ale efektownie i oryginalnie opakowany, może zachwycić, sprawić wiele radości obdarowanemu i stać się wyjątkowym prezentem pod choinką. Okazuje się jednak, że dla wielu klientów zapakowanie podarunków w niebanalny sposób może sprawiać trudność. Dlatego też w gorącym okresie przedświątecznym nasi pracownicy z przyjemnością wyręczą klientów w tej czynności oferując usługę bezpłatnego pakowania – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

Więcej informacji na temat aktualności i oferty Atrium Molo znajduje się na stronie: www.atrium-molo.pl oraz na profilu Facebook Atrium Molo.