nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

„Buduj i graj z COBI” w Atrium Molo!

Data dodania: 24 maja 2018

Już w najbliższą niedzielę, 27 maja, Atrium Molo opanują młodzi klocko-maniacy. W ramach rodzinnego eventu na odwiedzających szczecińskie centrum czekają atrakcje związane
z motywem przewodnim imprezy – klockami Cobi z linii Historical Collection.

Od momentu powstania w 1992 roku, kolejno wprowadzane na rynek zestawy klocków Cobi, cieszą się dużą popularnością wśród najmłodszych. Obecnie niemal na całym świecie, dostarczają rozwijającej kreatywność rozrywki. Wśród znanych kolekcji są miniatura Boeinga 787, samochody z okresu PRLu czy bardzo popularna seria militarystyczna.
Na potrzeby wydarzenia „Buduj i graj z COBI”, organizowanego przez Atrium Molo przy współpracy z Media Markt, powstanie wyjątkowa przestrzeń, gdzie dzieci oddadzą się twórczej i niczym nieograniczonej zabawie. Możliwość zbudowania własnej małej armii to propozycja dla młodych budowniczych. Na uczestników będą czekać również klockowe rekonstrukcje z czasów II wojny światowej, w tym czołgi, wozy bojowe oraz samoloty. Fani gier typu RPG (role-playing game) wezmą udział w fantastycznej bitwie: wystarczy wybrać dowódcę, rzucić kośćmi i podjąć strategiczne decyzje, by poprowadzić swoje wojsko do zwycięstwa.

Klocki Cobi od wielu lat cieszą się niesłabnącą popularnością, również w Polsce. Edukują poprzez zabawę, rozwijają wyobraźnię, sprawność manualną i koordynację. Podczas niedzielnej zabawy klockami zabierzemy uczestników w historyczną podróż, podczas której dzieci wcielą się w rolę wybitnych strategów i dzielnych dowódców. Na uczestników czekają historyczne
i militarystyczne pojazdy, gry i mnóstwo emocji

mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Wydarzenie „Buduj i graj z COBI” w Atrium Molo odbędzie się w niedzielę, 27 maja, w godzinach od 12:00 do 17:00. Szczegółowe informacje dotyczące wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.