ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (22.05): niehandlowa

English

Dinozaury opanują Atrium Molo!

Data dodania: 9 maja 2022

Masz odwagę wejść do świata dinozaurów? Chcesz spotkać się oko w oko z ogromnymi, niesamowitymi gadami?! Wybierz się w niezwykłą podróż, by przeżyć emocjonującą przygodę! Z okazji wejścia do kin megahitu „Jurassic World: Dominion”, Atrium Molo zaprasza najmłodszych i nieco starszych szczecinian na przedpremierowe wydarzenie z licznymi atrakcjami i niespodziankami. Fani dinozaurów, jak i miłośnicy słynnej serii „Jurassic World” będą mogli zobaczyć te ogromne gady już w sobotę 21 maja.  

 

Zanim widzowie będą mogli obejrzeć film na dużym ekranie, już teraz mają okazję przeżyć przedsmak kinowych emocji, przenosząc się do niezwykłego świata dinozaurów i uczestnicząc w ekscytujących atrakcjach zaplanowanych w przedostatnią sobotę maja w Atrium Molo.

 

Na miłośników mocnych wrażeń czeka wystawa dinozaurów w trójwymiarze. Na ogromnych planszach 3D będzie można podziwiać różne gatunki tych drapieżników, które za sprawą okularów 3D wydadzą się być tuż obok widza.

 

Z bliska będzie można obejrzeć również realistyczne modele dinozaurów. Będą one zupełnie niegroźne i chętnie zapozują do wspólnych zdjęć. To także idealna szansa, by spróbować rozpoznać swoje ulubione gatunki.

 

Tuż przy bramie Jurassic World na gości czekać będą budzące grozę wielkie repliki dwóch dinozaurów Velociraptor’a i T-Rex’a! Te imponujące gady nie dość, że wyglądają jak żywe, to jeszcze zademonstrują przed widzami swoją siłę i drapieżność, wydając groźne ryki.

 

Mali goście mogą liczyć na dużo więcej atrakcji! Do wspólnej zabawy zaprosi ich przesympatyczny interaktywny dinozaur Blue. Wspólnie z nim dzieci przeżyją niezwykłe przygody w świecie rozszerzonej rzeczywistości.

 

Natomiast najmniejszych fanów dinozaurów i miłośników badania wykopalisk Atrium Molo zaprasza na inspirujące warsztaty, odbywające się przy stanowisku paleontologicznym. Dużo radości sprawi najmłodszym także strefa zabaw Mattel, z której będą mogli korzystać bez ograniczeń. Dodatkowo, z myślą o dzieciach co godzinę będą przeprowadzane konkursy z atrakcyjnymi nagrodami.

 

– „Jurassic World: Dominion” to kolejna część kultowej serii filmów o dinozaurach, budzących od wielu lat wielkie emocje i gromadzących nowe generacje widzów. Zanim dinozaury ponownie zaatakują kina w czerwcu, już dziś gorąco zapraszamy małych kinomaniaków i fanów tych fascynujących drapieżników do Atrium Molo na bezpłatne wydarzenie z licznymi atrakcjami. Sobotnie spotkanie z prehistorycznymi gadami to doskonała okazja dla dzieci, aby przenieść się w odległe czasy i zapoznać ze światem dinozaurów, a przy tym aktywnie się bawić dodaje Agnieszka Wasyłenko, Dyrektor Atrium Molo.

 

Na spotkanie z dinozaurami Atrium Molo zaprasza w sobotę (21 maja), w godzinach 11.00 -19.00; odbędzie się ono na terenie centrum handlowego. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.