pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.10): handlowa en

Dzień Bańki Mydlanej w Atrium Molo

Data dodania: 16 sierpnia 2018

Bańki mydlane opanują Atrium Molo! W szczecińskim centrum po raz pierwszy odbędzie się wspólne puszczanie baniek mydlanych, które co roku latem integruje rodziny w całej Polsce. Organizatorzy zapraszają mieszkańców Szczecina i okolic już w najbliższą sobotę, 1 września.
Płyn, woda, dwa kijki i pętelka – to zestaw potrzebny do udziału w zabawie podczas Dnia Banki Mydlanej, który przyciąga pozytywną energią mieszkańców całej Polski od kilku lat. To wydarzenie rodzinne wpisujące się w tzw. nurt edutainment, dzięki łączeniu nauki i rozrywki. Wydarzenie znane jest ze swej niepowtarzalnej atmosfery, wachlarza barw oraz pełnych fantazji pomysłów, a jego głównym atutem jest rodzinna, międzypokoleniowa integracja.
1 września Dzień Bańki Mydlanej zagości w Atrium Molo. Organizatorzy zapewnią uczestnikom kompletne zestawy niezbędne do wspólnej zabawy – płyn do ogromnych baniek oraz akcesoria do ich puszczania. Podczas eventu zaplanowano m.in.  konkurs na największą bańkę mydlaną. Nie zabraknie także wspólnych bańkowych quizów, a także animacji i konkursów z nagrodami.

Trudno wyobrazić sobie dzieciństwo bez puszczania baniek mydlanych. Dzieci kochają tę zabawę ze względu na jej prostotę, a jednocześnie niezwykłe efekty. Dzień Bańki Mydlanej kierujemy nie tylko do najmłodszych – to świetna zabawa, która wywołuje uśmiech u wszystkich, bez względu na wiek. Do dyspozycji uczestników będzie cały asortyment gadżetów, od najmniejszych po profesjonalne przyrządy do puszczania baniek. Zachęcamy więc gości naszego centrum wraz ze swoimi pociechami lub wnukami do wspólnej rozrywki pod okiem animatorów 

mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Wydarzenie odbędzie się na parkingu przy wejściu nr 1 do Atrium Molo (w pobliżu Media Markt), w godzinach 13.00 – 17.00.