nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Dzień Dziecka z Bobem Budowniczym w Atrium Molo!

Data dodania: 15 maja 2015

W dniach 30 – 31 maja br. w godz. 12:00 – 18:00 Atrium Molo zaprasza wszystkie dzieci na niesamowitą przygodę z Bobem Budowniczym. W czasie wydarzenia najmłodsi klienci centrum handlowego będą mogli spotkać się z bohaterem bajki oraz poczuć się jak prawdziwy majsterkowicz!
Wszędzie tam, gdzie zdarzy się usterka, pojawia się on – Bob Budowniczy. To bohater jednej z najbardziej popularnych bajek. W dniach 30 – 31 maja br. mali klienci Atrium Molo będą mogli zrobić sobie zdjęcie z Bobem oraz wziąć udział w wielu grach i zabawach związanych z tematyką kultowej już animacji.
W czasie imprezy na terenie Atrium Molo powstanie Warsztat Marzeń, czyli miejsce dla dzieci, które chcą poznać, na czym polega praca budowniczego. W czasie zabawy Podaj Cegłę dzieci stworzą swoje własne konstrukcję z mega klocków oraz z cegiełek i prawdziwej zaprawy gipsowej. Każdy mały konstruktor odkryje świat narzędzi, sprzętów i czynności, które wykonuje na co dzień Bob podczas swoich przygód i otrzyma dyplom najlepszego pomocnika. Atrakcją obu dni będzie także wyścig zdalnie sterowanych koparek znanych z bajki o najsławniejszym na świecie majsterkowiczu.