tue: 09:00 - 21:00; next sunday (01.03): non-trading day pl

Dzień Bańki Mydlanej w Atrium Molo!

News date: 13 August 2019

Atrium Molo zaprasza na wielkie święto Bańki Mydlanej! Już w sobotę 31 sierpnia na najmłodszych i ich bliskich czeka feeria barw, masa pozytywnych emocji, a przede wszystkim fantastyczna zabawa w tworzenie mydlanych kształtów!

Na zakończenie wakacji Atrium Molo stanie się najbardziej radosnym i kolorowym miejscem
w mieście. Na sobotę 31 sierpnia szczecińskie centrum zaplanowało zachwycające „bańkowe” aktywności dla całych rodzin. Podczas Dnia Bańki Mydlanej mieszkańcy miasta i okolic będą mogli wziąć udział w niezapomnianej zabawie w puszczanie mieniących się kolorami tęczy baniek. Przygotowano też pokazy puszczania wielkich baniek i wiele innych atrakcji.

Na początek uczestnicy wydarzenia otrzymają darmowe akcesoria i dowiedzą się, jak właściwie puszczać bańki mydlane, by uzyskać te najpiękniejsze i największe. W programie znajdą się również: zajęcia z animatorem, prezentacja sztuczek bańkowych, warsztaty tworzenia kijków do puszczania baniek, a także quizy i konkursy z nagrodami, w tym konkurs na największą bańkę mydlaną!

Dodatkową atrakcją dla najmłodszych będą wielkie mydlane bańki, w których będzie się można zamknąć i zrobić sobie w niej fantastyczne zdjęcie. W planach jest także skakanie na olbrzymim dmuchańcu, które dostarczy maluchom masę frajdy. Na wszystkich będzie czekać kolorowa wata cukrowa – gratis.

Wakacje to doskonała okazja do zaoferowania odwiedzającym dodatkowych aktywności, które w atrakcyjny sposób angażują i bawią. Podczas Dnia Bańki Mydlanej w Atrium Molo znakomicie spędzą czas zarówno najmłodsi, jak i dorośli. Zachęcamy więc gości naszego centrum wraz ze swoimi pociechami lub wnukami do wspólnej rozrywki pod okiem animatorów. To nie tylko ciekawy pomysł na aktywny wypoczynek, ale i wydarzenie, którym w szczególny sposób, pozytywnym akcentem, chcemy wspólnie z naszymi klientami zakończyć tegoroczne wakacje – zaprasza Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Wszystkie zajęcia i atrakcje odbywające się podczas wydarzenia są bezpłatne.

Dzień Bańki Mydlanej w Atrium Molo odbędzie się 31 sierpnia w godz. 12:00-17:00 na parkingu w pobliżu sklepu Komfort i Toys”R”Us. Więcej informacji na temat wydarzenia i oferty centrum można znaleźć na stronie internetowej www.atrium-molo.pl.

 

***

Atrium Molo

Atrium Molo to popularne i lubiane centrum handlowe, położone przy ul. Mieszka I na szczecińskim osiedlu Pomorzany. Doskonałe umiejscowienie umożliwia dogodny i łatwy dojazd zarówno samochodem, jak i komunikacją miejską. Na ponad 25 tys. mkw. GLA oferuje szeroką gamę znanych i popularnych marek oraz liczne punkty usługowe i gastronomiczne. Atrium Molo wyróżnia nowoczesna forma architektoniczna z jasnym i przestronnym pasażem oraz zadbaną zielenią. Wśród głównych najemców Atrium Molo znajdują się m.in.: sklep z elektroniką Media Markt, hipermarket Carrefour, perfumeria Douglas, restauracja Burger King oraz sklep z zabawkami Toys”R”Us, a w branży modowej – salony takich sieci, jak: TK Maxx, H&M, Reserved, New Yorker i CCC. Dla wygody klientów przygotowany został jednopoziomowy, bezpłatny parking, liczący 896 miejsc.

Atrium European Real Estate Limited 

Grupa Atrium to jeden z wiodących właścicieli, zarządców i deweloperów centrów handlowych w Europie Środkowo-Wschodniej. W portfolio Grupy znajdują się 34 centra i nieruchomości handlowe zlokalizowane w czterech krajach, o wartości rynkowej 2,9 mld euro i całkowitej powierzchni najmu brutto wynoszącej powyżej 980 000 mkw. W październiku Grupa sfinalizowała transakcję nabycia za kwotę 301,5 mln euro prestiżowego kompleksu usługowo-handlowego Wars Sawa Junior, znajdującego się w sercu Warszawy, tym samym zwiększając do 85% udział aktywów w Polsce i Czechach w całości portfela. Spółka jest notowana na giełdzie w Wiedniu oraz Euronext Amsterdam, gdzie jest oznaczona symbolem ATRS. Atrium posiada w Polsce 22 centra handlowe o łącznej powierzchni najmu brutto (GLA) wynoszącej 581 200 mkw.