mon: 09:00 - 21:00; next sunday (27.10): trading day pl

Fila – nowa marka w 50 style!

News date: 22 April 2015

Sieć sklepów multibrandowych z odzieżą i obuwie 50 style uzupełnia swoją ofertę o produkty znanej marki Fila, która na światowym rynku sportstyle działa już od 1911 roku. Obuwie Fila dostępne jest od tego sezonu we wszystkich sklepach 50 style i na 50style.pl.
Młode, nowoczesne i inspirowane sportową finezją – produkty włoskiej marki Fila skierowane są do młodszych Klientów, poszukujących uniwersalnych produktów pasujących do codziennego, wygodnego ubioru. Od tego sezonu, kultowa marka dostępna jest także w sklepach 50style i na 50style.pl.
Fila to marka z bogatą tradycją i ponad 100-letnią historią w produkcji użytkowego, prostego obuwia, odzieży i akcesoriów w stylu inspirowanym sportową wygodą i codzienną funkcjonalnością. Produkty Fila wyróżniają się prostą sylwetką i nowoczesnym designem – zawsze wpisującym się w obowiązujące trendy. Wykonane z najwyższej jakości materiałów, przetrwają każdą aktywną chwilę spędzoną w gronie rodziny i przyjaciół.
W 50 style Klienci znajdą casualową linię Fila, czyli produkty idealne na co dzień. Są to proste trampki w atrakcyjnych cenach, które uzupełnią każdą wiosenną stylizację.
Nowej kolekcji Fila szukajcie w sklepach stacjonarnych i na 50style.pl.