mon: 09:00 - 21:00; next sunday (23.05):non-trading day pl

KappAhl już otwarty.

News date: 19 March 2021

Mamy przyjemność poinformować, że KappAhl w Atrium Molo jest już otwarty. Nowy salon znajduje się w pobliżu sklepów Deichmann i 4F.

W nowo otwartym salonie KappAhl, klienci znajdą kolekcje skierowane do szerokiej grupy odbiorców – kobiet, mężczyzn, a także przyszłych mam i dzieci. Oprócz odzieży, marka oferuje także szeroki wybór dodatków takich jak torby, paski czy biżuteria, a także kosmetyki oraz bieliznę.

 

Kompleksowa oferta marki KappAhl

 

Jedną z najbardziej popularnych kolekcji jest linia ubranek niemowlęcych i dziecięcych Newbie, która powstaje z najwyższej jakości ekologicznych i przyjaznych środowisku tkanin. Dzięki temu od kilku lat cieszy się ogromną popularnością wśród rodziców.

 

Tym, co wyróżnia ofertę modową KappAhl od konkurencji, jest wspieranie ruchu „body positive”. Zgodnie z propagowaną ideą, marka oferuje kolekcję odzieży plus size. Kolekcja XLNT jest tworzona z uwzględnieniem najnowszych trendów, tak, aby każda kobieta mogła czuć się wyjątkowo.

 

Do mężczyzn skierowana jest linia odzieży Hampton Republic 27. Kolekcja jest połączeniem stylu casual z preppy, który kojarzony jest z modą obowiązującą na kampusach amerykańskich college’ów.

 

Więcej informacji na temat najemcy oraz dane kontaktowe sklepu znajdują się w tym miejscu https://atrium-molo.pl/najemca/kappahl/.