sat: 09:00 - 21:00; next sunday (17.11): non-trading day pl

Konkurs ECO Fashion – łączymy modę i ekologię!

News date: 7 October 2016

Centrum handlowe Atrium Molo wraz ze Szczecińską Wyższą Szkołą Collegium Balticum zapraszają do wzięcia udziału w czwartej już edycji ECO FASHION. Ten wyjątkowy konkurs skierowany jest do wszystkich pasjonatów mody, którym jednocześnie nie jest obojętny los środowiska naturalnego. Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody.
Zadaniem uczestników jest indywidualne zaprojektowanie i wykonanie dowolnej stylizacji mody męskiej bądź damskiej za pomocą odpadów, takich jak puszki, butelki, makulatura czy plastik. Nie ma żadnych ograniczeń dotyczących techniki realizacji zadania. Metoda jest również dowolna.
Termin zgłoszeń do konkursu mija 9 listopada. Natomiast od 13 do 19 listopada w Atrium Molo będą prezentowane najlepsze prace. Ich oceną zajmie się specjalna komisja, która będzie brać pod uwagę przede wszystkim różnorodność wykorzystanego do projektu materiału. Liczyć się będzie również oryginalny sposób interpretacji tematu.
Celem ECO FASHION jest rozpowszechnianie wiedzy na temat środowiska naturalnego oraz promowanie postaw i zachowań przyjaznych wobec naszego ekosystemu, takich jak segregacja odpadów czy recykling. Organizatorzy, prezentując prace uczestników konkursu, chcą także pokazać, że odpady można wykorzystać w ciekawy i innowacyjny sposób, przykładowo do projektów modowych. Na autorów najbardziej interesujących prac czekają atrakcyjne nagrody – karty prezentowe Atrium Molo o wartości  600 zł, 300 zł i 100 zł, w zależności od zajętego miejsca. Wielki finał wraz z dekoracją finalistów oraz rozdaniem nagród odbędzie się 19 listopada w Atrium Molo.
Regulamin konkursu ECO Fashion