thu: 09:00 - 21:00; next sunday (04.10): non-trading day pl

Kuchnie świata w Atrium Molo

News date: 14 July 2020

Atrium Molo zaprasza na trzy dniową ucztę kulinarną na kółkach! Od 17 do 19 lipca będzie można spróbować kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, azjatyckiej, molekularnej, hiszpańskiej, belgijskiej i wielu innych. Weekend pod znakiem dobrego jedzenia z food trucków jest idealną okazją do świętowania wraz z rodziną czy znajomymi rozpoczęcia lata i wakacji.

 

Od kilku już sezonów jedzenie na świeżym powietrzu z food trucków jest nieodłącznym elementem letnich dni, dlatego Atrium Molo w tym roku ponownie zdecydowało się zorganizować kulinarne rozpoczęcie wakacji na kółkach. W weekend 17-19 lipca przy centrum handlowym będzie można spróbować znanych smaków, jak i tych nieco bardziej egzotycznych. Każdy ze smakoszy znajdzie ofertę dostosowaną do swojego gustu. Ponadto dla najmłodszych przygotowana będzie strefa zabaw z dmuchańcem.

 

– Kulinarne spotkania przy food truckach to popularny sposób spędzania czasu dla fanów dobrego jedzenia. Mieszkańcy Szczecina od kilku już lat entuzjastycznie korzystają z ich oferty. W najbliższy weekend zapraszamy do wspólnego świętowania wakacji w towarzystwie najlepszego jedzenia z całego świata. Bogata oferta food trucków gwarantuje, że każdy znajdzie smaki odpowiednie dla siebie oraz będzie mógł poznać nowe, dotąd nieznane dania, przekąski, desery, a nawet napoje  mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

Z oferty food trucków można korzystać w dniach 17-19 lipca od godziny 10:00 do 20:00 przy parkingu Atrium Molo (ul. Mieszka I 73). Więcej informacji na temat wydarzenia oraz listę wystawców można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/854407091671071/.