thu: 09:00 - 21:00; next sunday (04.10): non-trading day pl

Letni Pro Sale w Atrium Molo

News date: 19 June 2020

Wystarczy zrobić zakupy za 150 lub 250 zł w Atrium Molo, aby zyskać możliwość odbioru jednej z plażowych nagród, wartych kilkadziesiąt złotych każda. Bez losowania — wszystkie prezenty można odebrać od razu, na miejscu. Jedynym warunkiem, jaki trzeba spełnić, jest minimalna kwota na paragonie. Do tego organizator dodaje coś jeszcze: wielbiciele aktywności w mediach społecznościowych mogą wygrać rower miejski, leżaki plażowe i parasole, wykazując się jedynie swoją kreatywnością!

 

Start akcji? 25 czerwca, godzina 11.00

 

Wypoczywaj w wakacje z gadżetami od Atrium Molo — tak w kilku słowach można określić sedno akcji promocyjnej. Dlaczego? Wystarczy spojrzeć na nagrody: przy paragonie od 150 zł jest to kosz piknikowy lub nadmuchiwany hamak. Za paragon z kwotą zakupu od 250 zł wybór jest jeszcze większy, decydować można pomiędzy: torbą plażową z kapeluszem, dmuchaną sofą lazy bag, zabawkami plażowymi lub okrągłym ręcznikiem. Organizator zastrzega, że ilość nagród jest ograniczona, dlatego do Atrium Molo warto zajrzeć już w najbliższy czwartek.

 

Czasu jest niewiele — zakończenie promocji 28 czerwca o 18 50

 

Co ciekawe, wyrażenie zgody na przetwarzanie danych w ramach działań marketingowych nie jest konieczne. Osoby, które jej udzielą i zdecydują się zapisać do e-newslettera, w podziękowaniu od organizatora otrzymają jeszcze jeden, dodatkowy prezent do wyboru: piłkę plażową 3D lub wodoodporne etui.

 

To nie koniec! Od 1 lipca pokaż, jak się bawisz z prezentami od Atrium Molo

 

Najbardziej emocjonujący etap akcji zacznie się wraz z początkiem kolejnego miesiąca i potrwa aż do 19 lipca. Zabawa przeniesie się w plener oraz na Facebooka, gdzie będzie można podzielić się efektami swojej fotograficznej kreatywności.

 

Zadanie ma polegać na przedstawieniu w akcji jednego z prezentów wybranych w ramach nagrody za zakupy. Warto wykazać się pomysłowością, bo najlepsze prace mają szansę na świetną nagrodę główną w postaci roweru miejskiego. Twórcy pozostałych wyróżnionych zdjęć otrzymają leżaki plażowe oraz rozkładane parasole plażowe.

 

 

Przyjdź w dniach 25-28 czerwca i w godzinach od 11.00 do 19.00 odbierz nagrodę rzeczową, przysługującą za wydane 150 lub 250 zł. Ilość prezentów ograniczona, nie zwlekaj!

 

 

Szczegółów drugiego etapu szukaj na Facebooku:

https://www.facebook.com/AtriumMolo