mon: 09:00 - 21:00; next sunday (27.10): trading day pl

Podaruj idealny prezent i wygraj nagrody w Atrium Molo

News date: 6 November 2017

Jesienno-zimowa aura przypomina o zbliżających się Mikołajkach i Świętach Bożego Narodzenia. To czas, który nieodłącznie wiąże się z poszukiwaniem prezentów dla najbliższych. Niektórym kupowanie upominków kojarzy się z przyjemnymi emocjami, dla innych natomiast to duże wyzwanie, zwłaszcza gdy brakuje nam pomysłów, czym obdarować bliskie osoby. Jednym z rozwiązań może być karta prezentowa na zakupy w dowolnym sklepie w Atrium Molo. Nabycie karty w dniach 16-19 listopada upoważnia dodatkowo do wzięcia udziału w jesiennym konkursie i zdobycia atrakcyjnych nagród.
Obdarowywanie innych jest wyrazem naszych pozytywnych uczuć wobec ważnych dla nas osób. Najczęściej robimy prezenty najbliższym – rodzicom, dzieciom czy rodzeństwu, a kupowanie upominków generalnie sprawia nam radość. Zdarzają się też jednak prezenty nietrafione, szczególnie wtedy, gdy kupujemy coś, co sami chcielibyśmy dostać. Aby uniknąć rozczarowań związanych z zakupem niewłaściwego podarunku, Atrium Molo proponuje zakup karty prezentowej. Taki prezent pozwoli osobie obdarowanej samodzielnie wybrać dla siebie coś wyjątkowego z szerokiej oferty sklepów znajduących się w Atrium Molo.
Kupując kartę prezentową Atrium Molo w dniach 16-19 listopada, można wygrać atrakcyjne nagrody. Wystarczy zarejestrować dowód zakupu i wziąć udział w konkursie, dzięki któremu do naszych rąk mają szansę trafić nagrody takie jak karty prezentowe, zestawy do fondue, termosy czy koce.
Klienci centrum uczestniczący w konkursie, zyskują możliwość udziału w wielkim finale, który odbędzie się 19 listopada, a w nim do wygrania m.in. tablet Samsung Galaxy.

Wybór odpowiedniego prezentu to często trudne zadanie, zwłaszcza gdy poszukujemy czegoś wyjątkowego, co ucieszy nie tylko nas, ale przede wszystkim – obdarowywanego. Karta prezentowa Atrium Molo jest świetnym rozwiązaniem, szczególnie kiedy brakuje nam pomysłów na upominek lub nie dość dobrze znamy osobę, której chcemy go wręczyć. Warto pomyśleć naszej ofercie właśnie teraz, gdy zbliżają się Mikołajki i Święta Bożego Narodzenia. Biorąc udział w naszej akcji w dniach 16-19 listopada, można wygrać również dodatkowe nagrody dla siebie lub najbliższych

mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Karta Prezentowa dostępna jest w sklepie Ziaja. Dowód zakupu uprawniający do wzięcia udziału w konkursie, można zarejestrować w Punkcie Obsługi Konkursu przy sklepie TK Maxx w dniach 16-18 listopada w godzinach 13.00-19.00 i 19 listopada od godziny 10.00 do 13.00. Wartość dowodów zakupu sumuje się. Za zakup np. dwóch kart o łącznej wartości 100 zł klient może wziąć udział w konkursie jeden raz. Za zakup kart o łącznej wartości 200 zł – dwa razy, za zakup kart o łącznej wartości 300 zł – trzy razy. Wielki Finał odbędzie się ostatniego dnia konkursu, 19 listopada, w godzinach 14.30-17.30.
Regulamin Konkursu