mon: 09:00 - 21:00; next sunday (27.10): trading day pl

Walentynkowi Zdobywcy Atrium Molo

News date: 6 February 2018

Zdobądź walentynkowe serduszko i nagrody od Atrium Molo! Z okazji Dnia Świętego Walentego, centrum zaprasza zakochanych do udziału w akcji „Walentynkowi Zdobywcy”. Klienci, którzy wezmą udział w zabawie i odnajdą serca ukryte w sklepach Atrium Molo, otrzymają karty prezentowe lub pluszowe misie. Start w najbliższą sobotę, 10 lutego, o godzinie 12.00.
Walentynki obchodzone są w Polsce od lat 90. XX wieku, ale Dzień Świętego Walentego jako patrona zakochanych w Europie był celebrowany znacznie wcześniej. Powstanie święta zainspirowały łączące się w pary ptaki w starożytnym Rzymie.
Do świętowania Dnia Zakochanych zachęca również Atrium Molo. W przedwalentynkową sobotę klienci Atrium Molo wezmą udział w poszukiwaniu serduszek dających szansę na wygranie atrakcyjnych nagród.
W zabawie może wziąć udział każda osoba, która 10 lutego zrobi zakupy na kwotę minimum 150 zł. Klienci, którzy zgłoszą się ze znalezionym serduszkiem i zarejestrują swój paragon  w Punkcie Obsługi Promocji, otrzymają nagrodę w postaci karty prezentowej Atrium Molo  o wartości 50 zł lub uroczego pluszowego misia w przypadku wyczerpania puli kart prezentowych.

Atrium Molo dołącza do świętowania walentynek. To wyjątkowy dzień dla zakochanych, dlatego w najbliższą sobotę, 10 lutego, przygotowaliśmy w centrum zabawę dla mieszkańców Szczecina i okolic. Naszą akcją pragniemy zaangażować klientów do wspólnego poszukiwania serduszek

– mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

Akcja „Walentynkowi Zdobywcy” odbędzie się 10 lutego w godzinach 12:00-18:00. Punkt Obsługi Promocji będzie zlokalizowany obok sklepu TK Maxx