tue: 09:00 - 21:00; next sunday (28.07): trading day pl

Zaprojektuj doniczkę na przywitanie wiosny w Atrium Molo

News date: 26 March 2019

Wiosna zachwyca pierwszymi zwiastunami. Świat się zieleni, natura budzi się do życia.
Wraz z nadejściem nowej pory roku Atrium Molo rozdaje personalizowane doniczki za zakupy, zachęcając klientów do tworzenia „małej wiosny” we własnym domu.
Uprawa roślin doniczkowych w domu ma szereg zalet. Rośliny produkują tlen, oczyszczają powietrze, uspokajają. Co więcej – są ważnym elementem aranżacji wnętrz oraz dekoracji balkonów i tarasów.
Aby wziąć udział w akcji przygotowanej przez Atrium Molo, wystarczy w dniach 29-31 marca 2019 odwiedzić szczecińskie centrum handlowe i dokonać zakupów o wartości minimum 200 zł. Następnie należy zarejestrować paragon w Punkcie Obsługi Promocji zlokalizowanym przy sklepie TK Maxx i odebrać nagrodę gwarantowaną w postaci doniczki z personalizowanym nadrukiem. Rejestracji dowodów zakupu można dokonać w dniach 29-31 marca 2019
w godzinach 11:00-19:00. Wartość dowodów zakupu sumuje się na maksymalnie
2 paragonach. Łącznie do zdobycia jest 450 unikatowych doniczek. Regulamin akcji jest dostępny na www.atrium-molo.pl.
– Inspirujemy naszych klientów do tworzenia wiosennego klimatu w ich domach. Rośliny dostarczają nam dobrej energii. Są też naturalnym filtrem coraz gorszej jakości powietrza, dlatego warto włożyć na chwilę rękawice ogrodnika i posadzić ich na wiosnę jak najwięcej
– mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.
Akcja odbędzie się w Atrium Molo w dniach 29-31 marca 2019 w godzinach 11.00 – 19.00. Więcej szczegółów na temat wydarzenia oraz oferty Atrium Molo można znaleźć na stronie www.atrium-molo.pl.
Regulamin akcji dostępny tutaj