nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Wyjątkowa impreza dla dzieci "Sekrety Zwierzaków"!

Data dodania: 22 sierpnia 2016

Atrium Molo zaprasza na wyjątkową imprezę rozrywkowo-edukacyjną, związaną z premierą komedii animowanej „Sekretne życie zwierzaków domowych”, na punkcie której za chwilę oszaleje cały świat! Już 3 września najmłodsi będą mogli nie tylko poznać najskrytsze tajemnice zwierzaków, ale także wziąć udział w zbiórce karmy i pomóc w ten sposób potrzebującym czworonogom.
Podczas imprezy na najmłodszych czekać będzie szereg atrakcji. Przygotowano dla nich m.in. wielki dmuchaniec-skakaniec, zespołową grę w kości, w której zmierzą się drużyny „psów” i „kotów”, przeciąganie liny czy wyjątkową foto-budkę. W Strefie Super Gier Planszowych dzieci pod okiem instruktora będą mogły bawić się w zwierzakowe gry, a w Strefie Animal Wizażu, przeznaczonej dla najmłodszych uczestników imprezy, dzieci przeobrażą się w swoich ulubionych zwierzęcych bohaterów. Dodatkowo, mali goście będą mogli wziąć udział w warsztatach plastycznych i przygotować zabawki lub ozdoby dla swoich pupilów. Najmłodsze dzieci będą miały natomiast okazję narysować i pokolorować podobizny wybranych zwierzaków domowych. Do tego mnóstwo zabawy, śmiechu i konkursów z filmowymi nagrodami. Podczas spotkań pokazane zostaną również najzabawniejsze filmiki prezentujące sekretne życie zwierzaków domowych, nagrane przez ich właścicieli.
Impreza Sekrety Zwierzaków to nie tylko zabawa- ma także silny walor edukacyjny i charytatywny. W Zwierzakowej Szkółce dzieci nauczą się rozpoznawać rasy psów i kotów, a także poznają bohaterów „Sekretnego życia zwierzaków domowych”. Ponadto, zorganizowane zostaną PSOtkania z gośćmi – specjalistami, autorami książek i programów telewizyjnych, którzy podzielą się z dziećmi sekretami zwierzęcego świata. Dzieci pod okiem specjalistów umiejętnie łączących zabawę z edukacją i uwrażliwieniem na potrzeby zwierząt, poznają tajemnice życia pupilów. Dowiedzą się również o zwierzęcych zwyczajach oraz obowiązkach, jakie wynikają z ich posiadania. W strefie zewnętrznej w ramach cyklu Podaj łapę odbędą się spotkania z przedstawicielami lokalnych schronisk, zbiórka darów dla zwierzaków, które nie mają swego domu. Przez cały czas imprezy dzieci będą mogły robić sobie zdjęcia na tle wyjątkowego pojazdu – Van Doga. Zaplanowano także pokazy tresowanych psów.
Komedia animowana „Sekretne życie zwierzaków domowych” to murowany hit końca lata. Zwiastuny filmu podbiły serca widzów na całym świecie, bijąc rekordy oglądalności w internecie. Film zabierze nas w samo serce Nowego Jorku, do wieżowca zamieszkiwanego przez setki ludzi i ich pupilów. Jeżeli myśleliśmy dotąd, że podczas naszej nieobecności pieski, kotki, żółwiki, kanarki i inne zwierzaki nudzą się, czekając na nas, cóż, byliśmy w błędzie. Zwierzaki prowadzą wtedy swoje nieprawdopodobne, pełne przygód sekretne życie… Animowany film w polskiej wersji językowej „Sekretne życie zwierzaków domowych” wejdzie do kin 23 września.
Udział w imprezie jest bezpłatny.