śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (31.10): niehandlowa en

Food trucki zaparkują przed Atrium Molo

Data dodania: 20 września 2021

W najbliższy weekend mieszkańcy Szczecina będą mieli okazję zasmakować w specjałach z kuchni pod chmurką! W dniach 24-26 września przed Atrium Molo zaparkują food trucki serwujące dania z całego świata. Dla miłośników ulicznego jedzenia to kolejna okazja, by poznać nowe smaki oraz skosztować różnorodnych potraw.

 

Kuchnia z food trucków to doskonała propozycja dla wszystkich fanów dobrego jedzenia. W ostatni weekend września taką możliwość będą mieli mieszkańcy Szczecina oraz klienci odwiedzający Atrium Molo. Przez trzy dni przed centrum handlowym czekać na nich będą mobilne restauracje serwujące oryginalne potrawy z całego świata – amerykańskiej, meksykańskiej, molekularnej, belgijskiej, tex-mex, azjatyckiej i innych.

 

Wśród najpopularniejszych propozycji kuchni ulicznej nie zabraknie sycących dań głównych, przekąsek, deserów oraz orzeźwiających napojów, a także potraw wegetariańskich. Przez trzy dni będzie można skosztować wyśmienitych amerykańskich burgerów, belgijskich frytek, soczystych burritos i pysznych quesadillas czy chrupiących tacos.

 

Lista food trucków:

 1. Pan Fryta – frytki belgijskie
 2. Wok and Walk – azjatycki chow main
 3. Sweet donuts -mini donuty
 4. Pan Burger – amerykańskie burgery
 5. Pulled Pork – szarpana wieprzowina
 6. Pizza rożek – pizza w rożku
 7. Kubano Zapieksy – zpiekanki
 8. Zadymieni – BBQ
 9. Viva mexico – tex-mex
 10. Pasta Truck – makarony
 11. Le mini – lemoniada
 12. Piwo.

 

Organizatorzy zadbają także o atrakcje dla najmłodszych – podczas weekendu dla dzieci dostępny będzie dmuchaniec do zabawy. Food trucki będą funkcjonować zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

Z oferty kulinarnej mobilnych restauracji będzie można skorzystać w dniach 24-25 września, w godzinach 11.00 -21.00, natomiast w niedzielę (26 września) w godz. 11.00-20:00., na parkingu Atrium Molo (ul. Mieszka I 73).

– Niesłabnąca popularność mobilnych restauracji sprawia, że różnorodność i jakość serwowanych dań ciągle wzrasta, a ponadto w ich menu pojawiają się zupełnie nowatorskie potrawy. Okazją do wypróbowania ciekawych smaków będzie najbliższy zlot food trucków, na który zapraszamy wszystkich mieszkańców Szczecina lubiących smacznie i różnorodnie zjeść. W ten weekend będą mogli na miejscu spróbować potraw kuchni z różnych części świata, w tym propozycji wegańskich, wegetariańskich oraz zobaczyć na żywo, jak przygotowywane są potrawy– dodaje Agnieszka Wasyłenko, Dyrektor Atrium Molo.