nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Inwazja Angry Birds w Atrium Molo!

Data dodania: 5 kwietnia 2016

Już 23 kwietnia w centrum handlowe Atrium Molo czeka prawdziwa inwazja bohaterów popularnej bajki Angry Birds, która wraz z końcem maja wchodzi na ekrany kin. Tego dnia na wszystkich miłośników zabawnych ptaszków z kreskówki czeka prawdziwa moc atrakcji i konkursów z nagrodami.
Impreza odbędzie się w sobotę 23 kwietnia, w godzinach od 11 do 19 w okolicach sklepu TK Maxx.
Na najmłodszych – i nie tylko – czeka mnóstwo ciekawych atrakcji związanych z kreskówką. W ciągu całego dnia w strefie multimedialnej dzieci będą grać na dużym ekranie w gry z serii „Angry Birds”; tu również co godzinę odbywać się będą konkursy z nagrodami (pierwszy o godzinie 12, ostatni o 18) oraz spotkania z bohaterami Angry Birds (o każdej równej godzinie, od 11 do 18).
Dzieci wraz z rodzicami będą mogły także odbyć szaloną przejażdżkę ANGRY RED BUSEM- stylizowanym na głównego bohatera filmu, piętrowym autobusem, który co godzinę wyruszy w pełną atrakcji i niespodzianek półgodzinną trasę. W trakcie przejazdu przewidziano spotkanie z gościem – niespodzianką.
Maniacy gier przez cały czas trwania imprezy będą mieli możliwość zagrania w najnowszą produkcję Rovio i SEGA – ANGRY BIRDS ARCADE GAME – super grę zręcznościową typu Arcade.
Miłośnicy aktywnego wypoczynku będą mieli okazję zmierzyć się z MEGAPROCĄ, czyli zręcznościową grą w „21”, polegająca na trafianiu Świnek pluszowymi maskotkami Angry Birds z dużej procy. Każde trafienie to punkty. Zwycięzcą zostanie ten, kto pierwszy uzbiera 21 punktów. Swoją siłą będzie można się wykazać również na wyjątkowym DAJCZADERZE, czyli specjalnej maszynie mierzącej… wściekłość.  Każdego, kto przekonująco pokaże, jak bardzo jest angry, maszyna nagrodzi smakołykami od Cheetos.
Specjalnie z myślą o najmłodszych przygotowano strefę FUN ISLAND, czyli miejsce, gdzie pod opieką animatorów dzieci mogą zagrać w różne gry i zabawy inspirowane Angry Birds, zrobić sobie zdjęcie z jednym z bohaterów filmu oraz wziąć udział w PTASIEJ SZKÓŁCE. Zajęcia prowadzone będą w godzinach: 11:30, 12:30, 13:30, 14:40, 15:30, 16:30, 17:30. Potrwają ok. 20-30 minut. Przez cały czas dzieci będą też mogły bawić się zabawkami z serii Angry Birds i uzupełniać kolorowanki. Dla kinomaniaków przygotowano ANGRY BIRDS TV, gdzie wyświetlane będą w mini kinie bajki dla najmłodszych.
Dodatkową atrakcją podczas całej imprezy będzie możliwość skorzystania z ANGRY BIRDS WIZAŻ, w trakcie którego profesjonalni makijażyści pomogą dzieciom przeistoczyć się w ich ukochanych bohaterów Angry Birds.
Udział we wszystkich atrakcjach imprezy jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy!