ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.12): niehandlowa

English

Kolejny przystanek Virtual Dancer – Atrium Molo w Szczecinie

Data dodania: 16 listopada 2022

Roztańczona trasa Virtual Dancer powered by Jogobella już 21 listopada zawita do szczecińskiego Atrium Molo. W dniach 21-26 listopada na przybyłych gości będzie czekać moc tanecznych atrakcji i niespodzianek, a także spotkania z influencerami znanymi z TikTok’a –  Julią Śmigielską, Mateuszem Ciawłowskim i wieloma innymi.

 

Tegoroczna jesień w galeriach handlowych Atrium jest radosna i roztańczona. Wszystko za sprawą trasy Virtual Dancer powered by Jogobella. Głównym celem cyklu wydarzeń jest zapewnienie zarówno młodszym odbiorcom, jak i całym rodzinom przestrzeni do wspólnego aktywnego spędzenia czasu w ramach rywalizacji w grze Just Dance – ta możliwa jest zarówno online jak i offline.

 

Od poniedziałku do soboty, w dniach 21-26 listopada  w godzinach od 12 do 20 na odwiedzających to miejsce będzie czekała przygotowana strefa Virtual Dancer powered by Jogobella, w której będzie można zagrać w grę Just Dance i zawalczyć o nagrody.

 

Natomiast już w sobotę 26 listopada  odbędzie się finał szczecińskiego przystanku Virtual Dancer powered by Jogobella, w którym zaplanowano dodatkowe atrakcje – oprócz wyzwań i konkursów w grze Just Dance na odwiedzających będą czekać influencerzy znani z TikTok’a – Julia Śmigielska, Mateusz Ciawłowski i wielu innych. Podczas sesji Q&A oraz meet & greet będzie można porozmawiać z twórcami, zbić piąteczki i zrobić pamiątkowe zdjęcia, a przede wszystkim zatańczyć z nimi w duetach!

 

Dodatkową atrakcją i elementem rywalizacji są mistrzostwa, które potęgują element grywalizacji, odbywające się w dwóch etapach:

 

  • MISTRZOSTWA MIAST. Eliminacje offline odbędą się w 5 miastach Polski – Warszawie (dwa wydarzenia), Wrocławiu, Toruniu, Bydgoszczy i Szczecinie. Przyjdź do galerii Atrium Molo w dniach 21-26 listopada i odwiedź strefę Virtual Dancer. Zmierz się w tanecznej rywalizacji, a najlepsi tancerze otrzymają nagrody i zostaną zaproszeni na weekendowe rywalizacje z TikTokowymi influencerami.
  • MISTRZOSTWA POLSKI. W rywalizacji online udział może wziąć każdy. Wygrywa ten kto zdobędzie największą ilość polubień na TikToku. Zagraj i zdobądź tytuł Mistrza Polski Virtual Dancer! W tym celu wystarczy odiwiedzieć profil Virtual Dancer na TikToku i zatańczyć do przygotowanego tam filtru.

 

 

Śledź Virtual Dancer w social mediach i bądź na bieżąco

 

Więcej szczegółowych informacji odnośnie każdego z przystanków będzie można znaleźć na kanałach SM dedykowanych wydarzeniu:

FB: https://www.facebook.com/profile.php?id=100085879823854

IG: https://www.instagram.com/virtualdancer/

TikTok: https://www.tiktok.com/@virtualdancer2022

 

Przystanki trasy Virtual Dancer by Jogobella zaplanowane są według następującego harmonogramu:

 

  • 10-15 października – Warszawa, Atrium Reduta
  • 24-29 października – Wrocław, Galeria Dominikańska
  • 7-12 listopada – Toruń, Atrium Copernicus
  • 14-19 listopada – Bydgoszcz, Focus
  • 21-26 listopada – Szczecin, Atrium Molo
  • 5-10 grudnia – Warszawa, Atrium Targówek

 

 

Partnerem tytularnym wydarzenia jest marka Jogobella, która w ramach partnerstwa stworzyła również, we współpracy z twórcami specjalny filtr na TikTok. Partnerem strategicznym Virtual Dancer 2022 Powered by Jogobella jest Ubisoft, producent gry Just Dance, a partnerami medialnymi wydarzenia zostali Radio ESKA, serwis parentingowy Familie.pl oraz CD-Action wraz z CD-Action Family. Organizatorem całej trasy Virtual Dancer jest agencja GAM3RS_X, która specjalizuje się w projektowaniu i realizacji formatów łączących marki z gamingiem. W portfolio agencji znajdują się między innymi takie realizacje jak Festiwal Gier Komputerowych Meet at Rift w Łodzi, Game Garage Playoffs dla marki CCC oraz wiele realizacji w obszarze esportu – polskojęzyczne transmisje najważniejszych turniejów rangi Major czy BLAST.