ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.08): niehandlowa

English
Naturalne materiały dla Pań

 

Naturalne materiały dla Pań

 

Krok w dobrą stronę to już coś więcej niż ograniczenie foliowych opakowań. Eco-friendly zmiana zaczyna się na plantacji bawełny czy lnu oraz w hodowli owiec (szukaj pojęcia mulesing free – delikatnego traktowania zwierząt) czy jedwabników. Część marek stosuje wegańskie i ekologiczne skóry, wykonywane z ananasa (Pinatex), jabłek, a nawet kukurydzy!

 

 

RESPONSIBLE FASHION
Celem Kappahl jest oferowanie ubrań i dodatków, które wyprodukowane są zgodnie z zasadami zrównoważonego rozwoju. Oznacza to ekologiczne produkty, przejrzysty łańcuch dostaw i pracę na rzecz równości zatrudnionych osób.

CONSCIOUS
Szukaj zielonej zawieszki! To znak, że w składzie danego produktu H&M jest minimum 50% materiałów przyjaznych dla środowiska m.in. bawełny organicznej czy poliestru z recyklingu.

ECO AWARE
Ubrania z tej kolekcji wytworzone są z bardziej zrównoważonych materiałów np. przyjaznej dla środowiska wiskozy LENZING™ ECOVERO™ z certyfikowanej celulozy drzewnej. A ta jest w pełni biodegradowalna, więc nie zanieczyszcza natury mikroplastikiem.

SHOW YOU CARE
Marka wykorzystuje poliester wytwarzany z odpadów produkcyjnych (skrawków tkanin i plastiku) i już używanych wcześniej ubrań. W kolekcjach znajdziesz też wiskozowych włókna LENZING™ ECOVERO™ (50% niższe zużycie wody i energii).

Podane ceny produktów mają charakter informacyjny i nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Ostateczną cenę podaje sprzedawca.

Sprawdź pozostałe trendy: