sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (29.11): niehandlowa en

Kuchnie świata w Atrium Molo

Data dodania: 14 lipca 2020

Atrium Molo zaprasza na trzy dniową ucztę kulinarną na kółkach! Od 17 do 19 lipca będzie można spróbować kuchni amerykańskiej, meksykańskiej, azjatyckiej, molekularnej, hiszpańskiej, belgijskiej i wielu innych. Weekend pod znakiem dobrego jedzenia z food trucków jest idealną okazją do świętowania wraz z rodziną czy znajomymi rozpoczęcia lata i wakacji.

 

Od kilku już sezonów jedzenie na świeżym powietrzu z food trucków jest nieodłącznym elementem letnich dni, dlatego Atrium Molo w tym roku ponownie zdecydowało się zorganizować kulinarne rozpoczęcie wakacji na kółkach. W weekend 17-19 lipca przy centrum handlowym będzie można spróbować znanych smaków, jak i tych nieco bardziej egzotycznych. Każdy ze smakoszy znajdzie ofertę dostosowaną do swojego gustu. Ponadto dla najmłodszych przygotowana będzie strefa zabaw z dmuchańcem.

 

– Kulinarne spotkania przy food truckach to popularny sposób spędzania czasu dla fanów dobrego jedzenia. Mieszkańcy Szczecina od kilku już lat entuzjastycznie korzystają z ich oferty. W najbliższy weekend zapraszamy do wspólnego świętowania wakacji w towarzystwie najlepszego jedzenia z całego świata. Bogata oferta food trucków gwarantuje, że każdy znajdzie smaki odpowiednie dla siebie oraz będzie mógł poznać nowe, dotąd nieznane dania, przekąski, desery, a nawet napoje  mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

Z oferty food trucków można korzystać w dniach 17-19 lipca od godziny 10:00 do 20:00 przy parkingu Atrium Molo (ul. Mieszka I 73). Więcej informacji na temat wydarzenia oraz listę wystawców można znaleźć na stronie: https://www.facebook.com/events/854407091671071/.

 

Lista food trucków:

Złote paluchy – churros
Pulled pork – szarpana wieprzowina
E.doggs  – hot dogi
Zadymieni – wędzone mięsa
Pierogi świata
Mr. Łasuch – kurczaczki
Pizza w rożku
Pan Fryta – frytki
Burger byku – burgery
Sweet donuts – mini pączki
Le mini lemoniada – lemoniada molekularna
Tex mex – quesadilla
Ciabaty
Lodorolki – lody tajskie
Stoisko z piwem