śr: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (09.08): niehandlowa en

„Misiobranie” w Atrium Molo!

Data dodania: 27 listopada 2019

Miś za zakupy? Dlaczego nie! Rusza „Misiobranie” w Atrium Molo! Z okazji nadchodzących świąt galeria zaplanowała specjalną akcję z miśkiem w roli głównej. Wystarczy zrobić zakupy za minimum 300 zł w dniach 3-7 grudnia, by otrzymać miłego pluszaka.

 

Miś to ulubieniec dzieci, choć i u dorosłych wywołuje sentyment. Uroczy pluszak to niezwykle popularna zabawka, która bez względu na wiek wzbudza ogromną sympatię i sprawia radość. Jest doskonałym upominkiem dla najmłodszych, szczególnie z okazji Mikołajek lub Świąt Bożego Narodzenia.

 

Z myślą o klientach planujących świąteczne prezenty, Atrium Molo przygotowało wyjątkową akcję – Misiobranie”. Pluszaka otrzyma każdy, kto zrobi zakupy w sklepach w Atrium Molo na kwotę minimum 300 zł oraz zgłosi się z dowodem zakupu do Punktu Obsługi Promocji, umieszczonego w okolicy sklepu TK Maxx.

 

– „Misiobranie” to gest w stronę naszych klientów, którym chcemy uprzyjemnić czas przedświątecznych zakupów. Udział w akcji jest doskonałą okazją do zdobycia dodatkowego upominku w postaci pluszowej maskotki – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.

 

„Misiobranie” odbędzie się w dniach 3-7 grudnia, w godzinach od 11.00 do 19.00.

 

Regulamin akcji i oferty centrum znajduje się TUTAJ.