pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (26.09): niehandlowa en

Mobilny Punkt Narodowego Spisu Powszechnego w Atrium Molo

Data dodania: 27 sierpnia 2021

W najbliższą sobotę i niedzielę szczecinianie będą mogli spisać się w mobilnym punkcie w Atrium Molo. Punkt zlokalizowany będzie w pobliżu sklepu Apart. Inicjatywa przeprowadzana jest w ramach trwającego Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021. Akcja w szczecińskim centrum będzie kontynuowana także w pierwszą sobotę września.

 

Do 30 września 2021 r. na terenie całego kraju przeprowadzany jest Narodowy Spis Powszechny Ludności

i Mieszkań 2021. Spis obejmuje wszystkich obywateli, a udział w nim jest obowiązkowy. Dlatego każda osoba, która jeszcze nie wypełniła obowiązku spisowego, będzie miała możliwość zrobienia tego w najbliższy weekend, podczas wizyty w centrum handlowym Atrium Molo.

 

Punkt obsługiwany będzie przez pracowników Urzędu Statystycznego w Szczecinie, którzy na miejscu pomogą chętnym dokonać spisu powszechnego. Do poprawnego wypełnienia formularza potrzebny jest jedynie dowód osobisty, a sama czynność trwa około 10 minut. Więcej informacji na temat spisu znajduje się na stronie spis.gov.pl.

 

Z mobilnego punktu w Atrium Molo będzie można skorzystać w dniach 28 -29 sierpnia, w godz. 11.00 – 18.00, a także w pierwszą sobotę września (4 września), w godz. 11.00-18.00.

 

– Zachęcamy szczecinian do skorzystania z możliwości spisania się w punkcie mobilnym na terenie naszego centrum. Atrium Molo to miejsce, w którym przy okazji zakupów, można sprawnie wypełnić obowiązek spisowy. Podczas weekendu pomogą w tym urzędnicy, którzy chętnie udzielą informacji i rozwieją wszelkie wątpliwości – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.