ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (05.02): niehandlowa

English

Nagrody, Święty Mikołaj, warsztaty dla dzieci, wata cukrowa!

Data dodania: 6 grudnia 2022

Wśród tradycji związanych ze świętami Bożego Narodzenia, tą najbardziej lubianą przez najmłodszych jest spotkanie ze świętym Mikołajem. Niecierpliwie oczekiwany przez dzieci gość z odległej Laponii, odwiedzi Atrium Molo w dniach 9, 10 i 11 grudnia. Najmłodsi klienci galerii będą mogli zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie ze świętym Mikołajem, który będzie czekał na nich w godzinach od 14.00 do 19.00 w rejonie sklepu TkMaxx.

 

W tym szczególnym, mroźnym okresie, poza wizytą przybysza z dalekiej północy, w Atrium Molo zima sypie nagrodami! Z myślą o klientach robiących zakupy w okresie 9-11 grudnia przygotowaliśmy prezenty w postaci uroczych, pluszowych misiów, które będą doskonałym podarkiem pod choinkę!

 

Gwiazdkowy upominek mogą otrzymać kupujący, którzy w czasie trwania promocji zrealizują zakupy na kwotę minimum 250 zł (maksymalnie na dwóch paragonach) i zgłoszą się do punktu obsługi promocji (zlokalizowanym obok sklepu TkMaxx). Z akcji wyłączone są paragony z Carrefour oraz za zakupy produktów tytoniowych, alkoholu, leków, kart podarunkowych i kart prepaid. Regulamin promocji dostępny jest w punkcie obsługi promocji, czynnym codziennie w trakcie trwania akcji, w godzinach 11.00-19.00.

Dodatkowy upominek w postaci zielonego drzewka cyprysowego można otrzymać zapisując się do newslettera Atrium Molo. Liczba nagród przewidzianych w promocji jest ograniczona.

 

W sobotę i niedzielę (10-11 grudnia) najmłodsi będą mogli wziąć udział także w kreatywnych zajęciach pod nazwą Malowanki dla Przytulanki, w trakcie których miło spędzą czas na ozdabianiu misiowych koszulekoraz tworzeniu własnej tabliczki czekolady. Bezpłatne warsztaty będą odbywać się w godzinach 11.00-19.00 w wydzielonej strefie przy TkMaxx. Nie zabraknie także słodkich upominków – w czasie zajęć dzieciom rozdawana będzie wata cukrowa.

 

Zapraszamy do Atrium Molo!