pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Odbierz misia w Atrium Molo!

Data dodania: 10 grudnia 2018

Atrium Molo rozdaje misie! Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, centrum handlowe wręczy klientom urocze pluszaki. Wystarczy zrobić zakupy za 150 zł, by odebrać upominek – pluszowego misia. Akcja „Gwiazdkowe Misiobranie” rozpocznie się w środę
12 grudnia i potrwa do 16 grudnia.
Pluszowy miś jest jedną z ulubionych zabawek dziecięcych. Dla najmłodszych są wiernymi towarzyszami zabaw oraz wspaniałymi przytulankami, które ułatwiają zasypianie i pocieszają
w trudnych chwilach. Również wśród dorosłych budzą ciepłe skojarzenia.
W związku z nadchodzącymi świętami i z myślą o upominkach dla najbliższych, Atrium Molo przygotowało dla klientów ponad 500 pluszaków w ramach akcji „Gwiazdkowe Misiobranie”. Odwiedzający centrum handlowe, którzy w dniach 12-16 grudnia br. dokonają zakupów za minimum 150 zł, będą mogli odebrać jednego ze specjalnej limitowanej edycji misiów.
– Akcją „Gwiazdkowe Misiobranie” pragniemy uprzyjemnić klientom grudniowe zakupy
w Atrium Molo. Pluszowe maskotki wywołują wiele radości, być może taka przytulanka okaże się idealnym prezentem dla bliskiej osoby – mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.
„Gwiazdkowe Misiobranie” odbędzie się w dniach 12-16 grudnia br., w godzinach 11.00
– 19.00. Paragon potwierdzający zakupy można wymienić na pluszaka w Punkcie Obsługi Promocji, znajdującym się obok sklepu TK Maxx.

 

REGULAMIN