wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): handlowa en

Otwarcie Empiku w Atrium Molo już 28 lutego 2018!

Data dodania: 9 lutego 2018

Atrium Molo wzmacnia ofertę handlową. Empik – lider sprzedaży produktów kultury, wiedzy  i rozrywki na polskim rynku – otworzy w centrum handlowym swój salon. Zakupy w nowym sklepie szczecinianie będą mogli robić już od 28 lutego.
W najbliższym czasie portfolio Atrium Molo powiększy się o nowoczesną, przyjazną i pełną inspiracji przestrzeń nowego Empiku. Na powierzchni 249 mkw. mieszkańcy Szczecina i okolic znajdą bogaty wybór książek, płyt z muzyką, filmów, multimediów, zabawek edukacyjnych, gier planszowych, artykułów papierniczych i kreatywnych oraz tytułów prasowych. Można tu również kupić bilety na wydarzenia kulturalne i rozrywkowe. Empik zadbał o przytulną atmosferę, aranżując wnętrze przyjaznymi kolorami i praktycznymi meblami. Czytelna nawigacja, intuicyjne rozmieszczenie działów i jasny język kolorów sprawią, że klienci łatwo znajdą interesujące ich strefy.

Wzbogacamy naszą ofertę, by zaspokoić potrzeby i oczekiwania szczecinian, którzy lubią nasze centrum za możliwość komfortowych zakupów oraz bogaty wybór sklepów i usług. Obecne w Atrium Molo marki prezentują najnowsze modowe trendy, gadżety elektroniczne, jak również szeroki asortyment kosmetyków. Od 28 lutego powiększy się oferta kulturalna centrum. Do współpracy zaprosiliśmy Empik – markę z tradycjami i jedną z najbardziej znanych w Polsce

– mówi Agnieszka Wasyłenko, dyrektor Atrium Molo.