nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Podróż na Marsa w Atrium Molo!

Data dodania: 27 października 2016

WYBIERZ SIĘ Z CYFROWYM POLSATEM W PODRÓŻ NA MARSA!
Czy Czerwona Planeta zacznie być dla nas drugim domem? Kto znajdzie się wśród pierwszych mieszkańców? Jak kolonizację Marsa widzą najwięksi wizjonerzy ze świata nauki i biznesu? Odpowiedź na te pytania znajdą Państwo w niesamowitej serii „MARS”, która od 13 listopada emitowana będzie na znajdującym się na pozycji 124 kanale National Geographic HD.
6 listopada w CH Atrium Molo możesz poczuć się jak członek załogi bazy na Marsie.
Dzięki Partnerowi Technologicznemu firmie Samsung Gear VR, po założeniu specjalnych okularów Samsung Gear VR, odwiedzający  Strefę Marsa otrzymają niepowtarzalną możliwość obejrzenia wirtualnego materiału z lądowania na Marsie oraz odbycia krótkiego spaceru po Czerwonej Planecie.
W ekstremalnej sytuacji najważniejsza jest szybkość. Dzięki stworzonemu na bazie profesjonalnego urządzenia do badania czasu reakcji pilotów refleksomierzowi, uczestnicy imprezy będą mogli trenować swój refleks i jednocześnie sprawdzić znajomość Układu Słonecznego.
W strefie foto czekała będzie możliwość zrobienia pamiątkowego zdjęcia w stroju astronauty.
National Geographic udostępni najciekawsze fragmenty z serii „MARS” opowiadające dramatyczną historię sukcesów i porażek związanych ze współczesną eksploracją kosmosu.
Na dzieci czekała będzie strefa zabawy, w której piasek kinetyczny zapewni rozrywkę nie z tej ziemi!
Przygotowaliśmy również upominki, które uczestnicy eventu będą mogli odebrać w Punkcie Sprzedaży Cyfrowego Polsatu i Plusa, znajdującym się w pasażu Centrum Handlowego Atrium Molo. Odwiedzający będą również mieli okazję zapoznać się z szeroką ofertą na telewizję, Internet, telefon, energię elektryczną, usługi bankowe Plus Banku, ubezpieczenia oraz sprzęt AGD, a dzięki programowi smartDOM uzyskać rabaty pozwalające oszczędzać na każdej dodanej usłudze.
Zapraszamy już 6 listopada w godz. 11.00-19.00! Udział w imprezie jest bezpłatny.
Sześcioodcinkowa seria fabularno-dokumentalna „MARS”, ukazuje pierwszą próbę kolonizacji Czerwonej Planety. W produkcję zaangażowali się światowej klasy eksperci, jak były astronauta NASA i dowódca misji Apollo 13 – James Lovell, czy założyciel SpaceX i Tesla Motors – Elon Musk. Pierwszy odcinek zostanie wyemitowany 13 listopada o godzinie 21.30 na kanale National Geographic.
National Geographic HD dostępny jest w ofercie Cyfrowego Polsatu od zawierającego w swoim składzie 135 kanałów pakietu Familijnego Max HD.