wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (28.07): handlowa en

Nocna premiera gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon” w Atrium Molo!

Data dodania: 13 maja 2015

18 maja br. to prawdziwe święto dla wielbicieli przygód głównego bohatera sagi „Wiedźmin”. Tego dnia w salonie Media Markt w Atrium Molo odbędzie się premiera najnowszej gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Weź udział w wydarzeniu i wygraj atrakcyjne nagrody związane z najważniejszą grą tego roku!
Atrium Molo zaprasza 18 maja br. wszystkich fanów perypetii słynnego wiedźmina Geralta z Rivii na nocną premierę połączoną ze sprzedażą najnowszej gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. Impreza związana z przygodami wiedźmina znanego z sagi autorstwa Andrzeja Sapkowskiego rozpocznie się o godzinie 21 w strefie mieszczącej się przed kasami salonu sieci Media Markt. To właśnie tam będzie można spotkać się z twórcami gry ze studia CD Projekt RED. Ponadto wszyscy zgromadzeni pasjonaci świata, w którym Biały Wilk walczy z potworami, będą mogli wziąć udział w licznych konkursach z nagrodami związanymi z postacią wiedźmina. Pasjonaci sagi Sapkowskiego będą mogli zagrać w wspólnym gronie w grę karcianą „Gwint”, w której także można przemierzyć rozległy i otwarty świat gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”.
O godzinie 23 w salonie Media Markt rozpocznie się moment kulminacyjny wydarzenia – sprzedaż gry „Wiedźmin 3: Dziki Gon”. To świetna okazja, by stać się jednym z pierwszych jej posiadaczy w Polsce! Osoby, które wezmą udział w wydarzeniu w przebraniach stylizowanych na postacie znane ze świata wiedźmina, otrzymają w prezencie specjalny pakiet niespodzianek, w skład którego wejdzie: torba, plakat, smycz oraz audiobook. Z kolei wszyscy goście imprezy w Atrium Molo otrzymają plakaty z autografami twórców gry ze studia CD Projekt RED.
Linki do Wydarzenia na FB:
– Szczecin: https://www.facebook.com/events/1591690424446210/