ul. Mieszka I 73, 71-011 Szczecin

pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (14.08): niehandlowa

English

Przygotuj się na święta z Atrium Molo!

Data dodania: 13 grudnia 2021

Boże Narodzenie kojarzy nam się z wigilijnymi potrawami, piękną choinką przystrojoną bombkami oraz prezentami. Magię świąt tworzy też niepowtarzalna, ciepła i radosna atmosfera towarzysząca przygotowaniom do nich. W tym szczególnym okresie o wyjątkowy, miły nastrój zadbało także Atrium Molo, oferując swoim klientom dodatkowe udogodnienia w postaci bezpłatnego pakowania prezentów oraz gwiazdkowego prezentownika, dzięki którym zorganizowanie świąt będzie bardziej przyjemne i bezstresowe.

 

W okresie przedświątecznym centrum zachęca szczecinian do skorzystania z dodatkowych usług, które ułatwią i uprzyjemnią im świąteczne zakupy oraz czas spędzony w galerii. W poszukiwaniu idealnych upominków z pewnością pomocne okażą się pomysły i stylizacje świąteczne przedstawione w prezentowniku, w którym znajduje się szeroki wybór produktów zaspokajających najróżniejsze oczekiwania i gusta. Prezentowe inspiracje dostępne są w wersji online na stronie https://atrium-molo.pl/akcje/swiateczny-doradca.

 

Zakup prezentu to nie wszystko, ważna jest również niebanalna, oryginalna forma zapakowania, która podkreśli wyjątkowość okazji i sprawi dodatkową radość obdarowanemu. Realizację tego zadania kupujący mogą powierzyć Atrium Molo, które zaprasza do bezpłatnej strefy pakowania prezentów w pobliżu sklepu TK Maxx, dostępnej w dniach 17-19 grudnia, w godzinach 11.00 – 19.00. Z usługi mogą skorzystać klienci, którzy zgłoszą się do punktu z paragonem za zakupy zrealizowane w sklepach galerii w okresie 13-19 grudnia.

 

– W przedświątecznym natłoku obowiązków i pośpiechu, bardzo trudno utrzymać dobry nastrój aż do świąt. Dla wielu szczecinian okres przygotowań oraz robienia zakupów może być stresujący. Z myślą o osobach odwiedzających naszą galerię, nie tylko zadbaliśmy o magiczny przedświąteczny nastrój, ale również za sprawą bezpłatnych udogodnień, o komfort robienia zakupów w miłej, bezstresowej atmosferzemówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

Przy okazji wizyt w Atrium Molo, najmłodsi mogą korzystać z interaktywnej wystawy Kolorowe Centrum Świata. Podczas przedświątecznych zakupów centrum handlowe zachęca dzieci do odkrywania kolorowych tajemnic dzikich zwierząt i poznawania ciekawostek na ich temat, a także do robienia sobie unikalnych zdjęć z pandą, lampartem i innymi zwierzakami, także z wieeeeeelką żyrafą!