nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (05.12): niehandlowa en

RAZEM PO SUKCES Z ATRIUM MOLO

Data dodania: 5 listopada 2021

Już od 21 października ruszamy z kolejną serią webinarów. Tym razem pod hasłem RAZEM PO SUKCES skupimy się na samodoskonaleniu w różnych aspektach.

 

Chcemy zaprosić Was do wzięcia udziału w bezpłatnych webinarach online z Psycholożką Kają Baczyńską.

 

Kaja, to absolwentka Psychologii na Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej oraz Stosowanej Analizy Zachowania na SWPS w Warszawie. Praktyk BSFT i studentka Studium Krótkoterminowej Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniu w Łodzi. Wiedzę, umiejętności oraz kompetencje zawodowe w pracy z dorosłymi oraz dziećmi zdobywała między innymi w Fundacji Scolar oraz poradniach psychologicznych. Oprócz tego Kaja jest zawodowym muzykiem – ukończyła szkołę muzyczną II-ego stopnia w klasie skrzypiec. Jest życiową optymistką i tę energię przekazuje osobom, z którymi pracuje.

 

Webinary prowadzone są na platformie Clickmeeting. Na konkretne szkolenie linki są dostępne poniżej.

 

Siła nawyku, dlaczego robimy to co robimy? – 25.11.21 godz. 17:00 https://fgh2020.clickmeeting.com/sila-nawyku-dlaczego-robimy-to-co-robimy-atrium/register

 

 

Nawyki mają ogromne znaczenie w naszym życiu. Jedne dają nam satysfakcję, a inne odbierają siłę i energię do działania. Czasem brakuje silnej woli, aby te złe zaniechać, a te dobre wzmocnić. Podczas webinaru uczestnicy dowiedzą się jak pracować nad samodyscypliną, tworzyć zdrowe nawyki i eliminować te, które są szkodliwe.

  • Nałóg a przyzwyczajenie
  • Utrwalamy dobre i zwalczamy złe
  • Samodyscyplina i silna wola
  • Jak osiągnąć upragnione rezultaty
  • Projektowanie i monitorowanie postępów

Automotywacja – jak odnaleźć w sobie siłę? – 16.12.21 godz.17:00 https://fgh2020.clickmeeting.com/automotywacja-jak-odnalezc-w-sobie-sile-atrium/register

 

 

Marzy Ci się, aby nareszcie odnaleźć w sobie motywację do zmian? Chcesz zacząć działać ze swoimi planami i zakończyć je z sukcesem? Podczas tego webinaru dowiesz się jak radzić sobie z trudnymi emocjami i co robić, żeby skutecznie się motywować.

  • Jak radzić sobie z przeszkodami, by osiągać zamierzone cele
  • Jak zarządzać własną energią
  • Wewnętrzne motywacje
  • Produktywne aktywności-jak się pobudzić?
  • Jak przekuć niechęć i zmęczenie w efektywne działanie?

 

ZAPRASZAMY!

 

Cykl webinarów to element programu Atrium Razem, którego celem jest wsparcie i integracja lokalnej społeczności oraz wspólne budowanie przyjaznego środowiska rozwoju.