wt: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Sentymentalna podróż po Szczecinie!

Data dodania: 7 lipca 2016

Atrium Molo zaprasza wszystkich miłośników historii Szczecina na wystawę pocztówek z miastem w tle. Wyjątkowe rękodzieła pochodzące z kolekcji Szczecińskiego Muzeum Pocztówki będą dostępne dla klientów centrum handlowego przez dwa tygodnie lipca.
Ekspozycja widokówek na terenie centrum odbędzie się w dniach 11-24 lipca. Atrium Molo we współpracy ze Szczecińskim Muzeum Pocztówki przygotowało dla wszystkich miłośników portowego miasta sentymentalną podróż po uchwyconej
na pocztówkach historii Szczecina. Najstarsze wspomnienia utrwalone na fotografiach sięgają okresu powojennego – po 1945 roku.
Prace oprawione w antyramy i ustawione na sztalugach będzie można podziwiać na terenie centrum handlowego w okolicach sklepu TK Maxx.
Partnerem wystawy jest Szczecińskie Muzeum Pocztówki. Jego właściciele, Polina i Paweł Wierzchowiec, zapraszają również do odwiedzenia ich placówki, w której będzie można oglądać karty pocztowe, zdjęcia, materiały prasowe oraz filmy ukazujące zmiany miasta zachodzące na przestrzeni lat. Każdy, kto zechce włączyć się do akcji i powiększyć obecną kolekcję muzeum, będzie mógł przekazać swoje widokówki oraz zdjęcia upamiętniające życie powojennego Szczecina.