nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (20.06):niehandlowa en

Smaki z całego świata w Atrium Molo

Data dodania: 28 maja 2021

Już wkrótce do Szczecina zawitają food trucki! Na otwarcie sezonu „kuchni pod chmurką” zaprasza Atrium Molo. W dniach od 4 do 6 czerwca br. przy centrum handlowym zaparkują mobilne restauracje serwujące dania z całego świata. Dla miłośników ulicznego jedzenia to okazja, aby poznać nowe smaki.

 

Food trucki to doskonała propozycja dla fanów smacznej kuchni. Restauracje na kółkach oferują niemal każdy rodzaj dań, serwując coraz to bardziej wymyślne i egzotyczne potrawy. Już wkrótce okazję do skosztowania wspaniałych przysmaków będą mieli mieszkańcy Szczecina. W pierwszy weekend czerwca przy Atrium Molo staną mobilne restauracje oferujące dania kuchni z całego świata – – amerykańskiej, meksykańskiej, molekularnej, belgijskiej, tex-mex czy tajskiej.

 

Z oferty food trucków można skorzystać w dniach 4-6 czerwca, w piątek i sobotę w godzinach11.00 -21.00 oraz w niedzielę od 11:00 do 20:00, na parkingu Atrium Molo (ul. Mieszka I 73). Organizatorzy zadbają też o dobre samopoczucie dzieci – podczas weekendu najmłodszym udostępniony zostanie bezpłatnie do zabawy dmuchaniec. Food trucki będą funkcjonować zgodnie z obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

– Rosnące zainteresowanie kuchnią z food trucków pokazuje, że nie trzeba dalekich podróży, by poznać smaki świata. Dlatego organizatorzy tego cyklicznego wydarzenia zawsze stawiają na różnorodność menu. Podobnie będzie i tym razem. Przez trzy dni miłośnicy ulicznego jedzenia będą mogli przebierać w ofertach kulinarnych. Nie zabraknie bardziej egzotycznych potraw, jak i tradycyjnych przysmakówmówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 
 

🚐 🚐LISTA FOOD TRUCKÓW!

👉Pan Burger – amerykańskie burgery!
👉 Le mini lemoniada- lemoniada molekularna!
👉 PAN FRYTA- frytki belgijskie!
👉PIZZA ROŻEK N&N- pizza w rożku!
👉 Wok&Walk Food Truck- azjatycki makaron chow mein!
👉 Kubano Zapiekanki- niesamowite zapiekanki!
👉Sweet Donuts- słodziutkie mini donuty!
👉Azje Zjem- bułeczki bao i pieorgi dim sum!
👉Viva Mexico- meksykańska quesadilla!
👉Migrand Food Truck On Tour- niesamowite pastrami!
👉FutrakixOkocim- piwo z kija!