nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (20.06):niehandlowa en

SuperThings w Atrium Molo

Data dodania: 2 czerwca 2021

SuperThings opanowały Atrium Molo! Na spotkanie z Superbohaterami i Złoczyńcami zaprasza najmłodszych szczecińskie centrum handlowe, organizujące wystawę z ich udziałem. Podczas ekspozycji miłośnicy popularnych figurek mogą odwiedzić mieszkańców Kaboom City, podziwiać ich niesamowite budowle oraz pojazdy i wziąć udział w dobrej zabawie. Uczestnicy otrzymają także pamiątkowe dyplomy i upominki.Wystawa potrwa do 16 czerwca.

 

Atrium Molo zaprasza dzieci na niezwykłą wystawę. Na małych fanów SuperThings czekają strefy tematyczne nawiązujące do przygód SuperThings’ów. Ekspozycja składa się z siedmiu niepowtarzalnych stanowisk, na których można zobaczyć najbardziej popularne postaci ze świata Superbohaterów i Złoczyńców w rozmiarach XXL. Dla dzieci to okazja na spotkanie z tajemniczym Enigma, genialnym Profesorem K oraz Superbohaterami – Kid Kazoom i RocketZing. Mali goście mają również okazję przyjrzeć się z bliska jednemu ze Złoczyńców, Mr King’owi, który do tej pory dużo namieszał w świecie SuperThings oraz poznać bohatera piątej serii – nieprzewidywalnego Kid Fury.

 

Uczestnicy wydarzenia mogą podziwiać niesamowite laboratorium Kazoom Lab Battle oraz wieżę z wyrzutnią Power Tower Assault. Dużo wrażeń najmłodszym dostarczą również pojazdy posiadające super moce – Supercar oraz Kazoom Machine, maszyna służąca do przekształcania dowolnych przedmiotów w Superbohaterów i Złoczyńców. Dodatkową atrakcją ekspozycji są dwie makiety Kaboom City, na których można odnaleźć bohaterów, a także ich pojazdy i budowle. Każdy uczestnik, który odwiedzi wszystkie stanowiska i rozwiąże zadanie konkursowe, otrzyma pamiątkowy dyplom.

 

Wystawę SuperThings można zwiedzać od 11 czerwca do 16 czerwca codziennie (z wyjątkiem niedzieli), w godzinach 10.00-20.00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Ekspozycja rozlokowana jest w różnych miejscach galerii i odbywa się przy zachowaniu reżimu sanitarnego.

– SuperThings to seria kolekcjonerskich figurek uwielbianych przez dzieci na całym świecie. Cieszymy się, że z uwagi na ich wielką popularność, możemy je gościć także w naszym centrum handlowym, sprawiając najmłodszym w ten sposób wielką frajdę. Serdecznie zapraszamy małych fanów na spotkanie oko w oko z Superbohaterami i Złoczyńcami. Podczas wystawy najmłodsi mają możliwość przenieść się do niezwykłego świata SuperThings i przeżyć własną, emocjonującą i pełną nieoczekiwanych zwrotów akcji opowieść mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.