pon: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (27.10): handlowa en

Zagraj z drużyną Pogoni Szczecin w najnowszą grę „FIFA 16”!

Data dodania: 22 września 2015

Już we wtorek 29 września na terenie centrum handlowego Atrium Molo odbędzie się prawdziwe piłkarskie święto. Z okazji premiery najnowszej edycji gry „FIFA 16”” miłośnicy piłki nożnej będą mogli spotkać się z drużyną Pogoni Szczecin i wspólnie z piłkarzami rywalizować o tytuł najlepszego wirtualnego gracza.
Akcja “Piłkarskie wyzwanie” odbędzie się w godz. 16.00 – 20.00 w centrum handlowym Atrium Molo przy ul. Mieszka I 73 w Szczecinie. Z okazji premiery nowej edycji gry “FIFA 2016”
na miłośników piłki nożnej i gier na konsole Xbox czeka wiele atrakcji.
Zapraszamy wszystkich, którzy chcą spróbować swoich sił w grze na konsolach Xbox One w najnowszą edycję gry „FIFA 16” z nowym polskim komentarzem D. Szpakowskiego i J. Laskowskiego,
35 największymi ligami świata wraz z polską Ekstraklasą oraz reprezentacją narodową. Dla tych, którzy wolą strzelać gole do prawdziwej siatki, przygotowana zostanie specjalna bramka, gdzie każdy strzelec będzie mógł spróbować swoich sił – mówi Agnieszka Wasyłenko, Dyrektor Centrum Handlowego Atrium Molo.
Obok wirtualnych rozgrywek z piłkarzami Pogoni Szczecin, na uczestników “Piłkarskiego wyzwania” czekają także liczne atrakcje i konkursy, w których do zdobycia będzie m.in.: konsola Xbox One oraz premierowe gry „FIFA 16”. Dla fanów nie zabraknie także okazji, aby odebrać autograf oraz zrobić sobie zdjęcie ze znanymi i uwielbianymi przez Szczecinian piłkarzami Pogoni.