czw: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (04.10): niehandlowa en

Zaplanuj powrót do szkoły z Atrium Molo!

Data dodania: 17 sierpnia 2020

Koniec wakacji to idealny czas na skompletowanie szkolnej wyprawki. Z myślą o uczniach rozpoczynających naukę, Atrium Molo zaplanowało akcję, podczas której będzie można wyposażyć dziecko w potrzebne akcesoria szkolne. Klienci, którzy w dniach 28-30 sierpnia zrobią zakupy mogą wygrać nagrodę w postaci niezbędnych przyborów do nauki bądź workoplecaka na buty lub na strój sportowy.

 

„Powrót do szkoły” z Atrium Molo zapowiada się ciekawy i pełen atrakcji. W ostatni weekend sierpnia, centrum handlowe przygotowało wyjątkową akcję z nagrodami, które zadowolą każdego ucznia.

 

 

Klienci, którzy w dniach 28-30 sierpnia, w godzinach 11.00 – 19.00,dokonają zakupów na kwotę powyżej 200 lub 300 zł, mogą otrzymać szkolny upominek. Aby zdobyć nagrodę, należy zarejestrować paragon zakupowy w Punkcie Obsługi Promocji. Do zdobycia są w zależności od osiągniętego progu zakupowego szkolne rogi obfitości wypełnione niezbędnymi akcesoriami oraz  workoplecaki. Dodatkowo, każdy uczestnik akcji, który wyrazi zgodę na kontakt marketingowy otrzyma upominek– komplet motywacyjnych naklejek. A najmłodsi goście, ciekawi swojej przyszłości, mogą zagrać w koło fortuny z nazwami zawodów.

 

– Powrót do szkoły to dla rodziców i uczniów czas mobilizacji oraz przygotowań do nowych zadań. Naszą akcją chcemy ich wspomóc w kompletowaniu wyprawki.Okazji, dla których warto odwiedzić centrum handlowe w ostatnich dniach sierpnia, z pewnością nie zabraknie. Dlatego serdecznie zapraszamy do skorzystania z usług oferowanych w Atrium Molo i udziału w naszej wyjątkowej akcji, podczas której można wygrać artykuły pomocne w nauce– mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

Akcja nie obejmuje paragonów z hipermarketu Carrefour oraz nie uwzględnia innych wyłączeń określonych w regulaminie, dostępnym tutaj