sob: 09:00 - 21:00; Najbliższa niedziela (29.11): niehandlowa en

Zasmakuj świata wprost z food trucka!

Data dodania: 21 września 2020

W pierwszy weekend października mieszkańcy Szczecina będą mieli okazję zasmakować w specjałach z kuchni pod chmurką! W dniach 2-4 października przed Atrium Molo zaparkują food trucki serwujące dania z całego świata. Miłośnicy ulicznego jedzenia będą mogli poznać nowe smaki oraz skosztować różnorodności regionalnych potraw.

 

Kuchnia z food trucków to doskonała propozycja dla wszystkich fanów dobrego jedzenia. W  pierwszy weekend października taką możliwość będą mieli mieszkańcy Szczecina oraz klienci odwiedzający Atrium Molo. Przez trzy dni przed centrum handlowym czekać na nich będą food trucki oferujące dania kuchni z całego świata – amerykańskiej, meksykańskiej, molekularnej, belgijskiej, tex-mex, tajskiej oraz wielu innych.

 

W piątek i sobotę dla uczestników zaplanowano seanse pod chmurką. W ramach kina plenerowego o godz. 18:00 odbywać się będą bezpłatne pokazy filmowe. Jako pierwszy z nich widzowie zobaczą thriller Wyspa Tajemnic, a w sobotę na ekran trafi horror Przypadek 39 Specjalnie z tej okazji zostały przygotowane leżaki oraz koce.

 

Z oferty food trucków można skorzystać w dniach 2-4 października, w godzinach 10.00 -20.00,przy parkingu Atrium Molo (ul. Mieszka I 73). Food trucki będą funkcjonować zgodnie z  obowiązującymi zasadami sanitarnymi.

 

– Kuchnia z food trucków to coraz bardziej popularna forma spożywania posiłków poza domem. Również w Szczecinie zainteresowanie kuchnią uliczną stale rośnie, dlatego po raz kolejny w tym roku Atrium Molo zaprasza miłośników street foodu na apetyczne jedzenie. W ramach kulinarnego weekendu mieszkańcy będą mogli degustować wiele potraw i różnorodne smaki. W  menu znajdą się propozycje dla osób, które lubią próbować nowych dań, szukają inspiracji w  kuchni i mają apetyt na dobre jedzenie. Z pewnością i tym razem oferta food trucków zaspokoi najbardziej wymagające gusta miłośników jedzenia – mówi Agnieszka Wasyłenko z CH Atrium Molo.

 

 

 

Lista food trucków:

Pan Burger

– amerykańskie burgery!

 

Le mini lemoniada

– lemoniada molekularna!

 

PAN FRYTA

– frytki belgijskie!!

 

Wok & Walk – Food Truck

– azjatycki makaron chow main!

 

Sweet Donuts

– mini donuty na ciepło!

 

Farsz Food- BAO

– pierogi świata!

 

Viva Mexico

– meksykańskie quesadille!

 

Czarros

– hiszpańskie churros!

 

Mr. Łasuch

– kurczaczki w panierce!

 

Zadymieni – street food

– pastrami!

 

Pulled Truck

– kanapki z szarpaną wieprzowiną!

 

Futraki X Okocim Beer

– piwo z kija!

 

Więcej informacji na temat wydarzenia można znaleźć wydarzeniu na facebooku dostępnym pod adresem https://www.facebook.com/events/314359599871982/ .