nie: 10:00 - 20:00; Najbliższa niedziela (23.06): niehandlowa en

Zostań bohaterem z Tk Maxx!!!

Data dodania: 24 maja 2017

Z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka do wszystkich sklepów TK Maxx trafiła nowa, charytatywna kolekcja wyjątkowych gadżetów zaprojektowanych przez Michała Szulca. Dochód z jej sprzedaży* przekazany zostanie na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.
Seria charytatywnych gadżetów odwołuje się do bohaterstwa tych wszystkich, którzy niosą pomoc. Sprzedawane we wszystkich sklepach TK Maxx charytatywne przypinki mają kształt medali – takich, jakimi dekoruje się bohaterów. Oprócz przypinek (koszt 5 złotych), do sprzedaży trafiły specjalne, skórzane breloki (koszt 10 złotych) z hasłem przewodnim akcji: „Jak dorosnę zostanę:”
Dodatkowo, przy kasach w okresie trwania kampanii, 20 maja – 1 czerwca, znajdą się specjalne puszki, do których można wrzucać pieniądze, które wesprą inicjatywę.
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI jest programem Stowarzyszenia WIOSNA, który pomaga dzieciom z trudnościami w osiąganiu lepszych wyników w nauce oraz poznawaniu swoich mocnych stron. Dzięki skutecznym działaniom, przeprowadza swoich podopiecznych od porażki w szkole do sukcesu w życiu.
Uwaga! W dniach 27-28 maja we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce zaplanowaliśmy dla dzieci wyjątkowe atrakcje. Zapraszamy!
* po odliczeniu podatku